Ana Sayfa Makale 11 Kasım 2016 1927 Görüntüleme

Astropay

Hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri olan internet teknolojisi her geçen gün ilerler iken bizlerde internet dünyası içerisinde ihtiyaç duyulan noktalardan birine değinmek istiyoruz. İnternet üzerinde yer alan binlerce hatta milyonlarca alışveriş sitesi insanların online olarak alışveriş yapmalarını sağlar iken bizlerde internet üzerinden alışveriş yapmak isteyenleri ilgilendiren güvenli ödeme yönteminden bahsedeceğiz. İnternet üzerinde yer alan online alışveriş sitelerine olan ilginin artması ile internet dolandırıcılarının sayısı da artar iken bu dolandırıcılardan korunmak için kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi internet üzerinde paylaşmamanız gerekmektedir. Kredi kartı kullanmadan internet üzerinden güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan Astropay kart ile tanışma zamanınız geldi.

 

Astropay Nedir

 

Astropay internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan ön ödemeli bir karttır. 19 haneden oluşan bir kod olan Astropay yüksek koruma sistemine sahiptir ve sıkıntısız bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapmanızı, oyunlarda kullanmanızı ve diğer faaliyetler içerisinde yer almanızı sağlar. Astropay, tek kullanımlık bir karttır ve belirli meblalar ile oluşturulmaktadır. Para birimi olarak Euro’dur ve başka bir para birimi Astropay  card kartlarda geçerli değildir. İlk olarak İngiltere’de kullanılan Astropay kartlar günümüzde Facebook ve Skype gibi dev isimler tarafından da kullanılmaya başlanmıştır.

 

Astropay Alımı ve Bozdurulması

 

Astropay almak isteyenler internet üzerinden sıkıntısız bir şekilde bayii bulabilir ve Astropay kodlarını temin edebilirler. Astropay kod alır iken dikkat etmeniz gerekenler ise alacağınız bayiinin kurumsal olmasına dikkat etmenizdir. Astropay bozdurma işlemi de yine aynı şekilde Astropay bayileri tarafından gerçekleştirilmekte ve güncel Euro değeri baz alınarak işlemler yapılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.